Kariéra

Lokalita

Nabídka volných pracovních míst

Společnost ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o. si zakládá na dlouhodobosti pracovních vztahů a pečlivě skládá tým svých spolupracovníků. Pokud i Vy upřednostňujete otevřenost a „lidský přístup“ v pracovních vztazích, právě Vás hledáme.

Asistentka prodeje junior v prodejně Prima Drogerie v Liberci

Liberec

Do prodejny PRIMA Drogerie v Liberci Hanychově hledáme zájemce o pozici Asistentka prodeje - Junior. Práce je na na plný úvazek zaměstnaneckého poměru. Nabízíme:
  • práce  v příjemném prostředí zavedené prodejny drogerie v Liberci Hanychov (OC Horizont)
  • práce každý všední den + 2 soboty v měsíci (celkový úvazek 40 hod týdně)
  • motivační platové ohodnocení
  • mimoplatové benefity
  • profesionální a lidský přístup
Náplň práce:
  • vybalování, vystavování zboží
  • údržba čistoty prodejny
  • prodej sortimentu v oblasti kosmetika, drogerie a papírnictví
  • zákaznické poradenství
  • práce pokladní
Požadujeme:
  • střední vzdělání s maturitou nebo výučním listem
  • základní znalosti práce s PC
  • znalost oboru drogerie a kosmetika výhodou
  • aktivní, pečlivý a zodpovědný přístup
Své životopisy společně s motivačním dopisem zasílejte prosím na e-mail: info@primadrogerie.cz, tel. 608 986 887

Stálá brigáda v prodejně Prima Drogerie v Hořicích

Hořice

Do prodejny PRIMA Drogerie na nám. Jiřího z Poděbrad v Hořicích hledáme zájemce o stálou brigádu Asistentka prodeje - Junior. Práce na 2-3 hod denně. Nabízíme:
  • práce  v příjemném prostředí zavedené prodejny drogerie na nám. Jiřího z Poděbrad v Hořicích
  • práce na 2-3 hod ve všední den + 2 soboty v měsíci + případný dočasný záskok za plný úvazek (nemoci, dovolené).
Požadujeme:
  • znalost oboru drogerie výhodou

Zaujala vás naše nabídka?

Ozvěte se nám spolu se svým životopisem na office@espacevo.cz.

Close Menu