O nás

Velkoobchod

Velkoobchod drogerie ESPACE vznikl jako exklusivní distributor Gillette v roce 1993. Od této doby přinášíme našim zákazníkům tu nejlepší nabídku zastupovaných dodavatelů včetně jejich marketingové podpory. Zabýváme se distribucí nejen do drogerií, smíšených prodejen, lékáren, čerpacích stanic, podnikové sféry, e-shopů ale také do všech míst, kde se drogerie a kosmetika potkává se zákazníkem.

ESPACE velkoobchod drogerie je distributorem pro český tradiční trh a elektrokanály (Reckitt Benckiser), distributor do e-commerce (Reckitt Benckiser, Colgate-Palmolive,  SC Johnson, Unilever, Melitta, GSK, Dermacol, Vitar, Palma SK, Marca CZ, Rudorfer a další dodavatelé) a distributor pro COOP (Reckitt Benckiser, Marca CZ, Melitta, Vileda a Kimberly Clark).

Od roku 2007 organizujeme marketingovou podporu sítě prodejen Prima drogerie. Prima drogerie spojuje skupinu nezávislých drogerií, pro které připravujeme kompletní marketing v rámci pravidelných letákových akcí s těmi nejlepšími nabídkami pro konečné spotřebitele (více na www.primadrogerie.cz) V současnosti sami provozujeme Prima drogerie v Liberci, Turnově, Hořicích, Hostinném a v Odoleně Vodě.

ESPACE velkoobchod drogerie se zaměřuje na kvalitu servisu svým zákazníkům. Prostřednictvím vlastních obchodních zástupců přinášíme kompletní podporu zastupovaných společností pro naše zákazníky.

Close Menu